מחניים - בניית צימרים ובתי עץ

בניית צימרים ובתי עץ

שף פרטי בצימר

כאשר אנו יוצאים לבילוי ונופש בצימר בצפון, אנו רוצים שהצימר אילו אנו הולכים יעניק את כל הפינוקים המבוקשים, בין אם מדובר בקייטרינג או סוג של ספא בתוך הצימר, אנו באים לבלות ואנו יודעים זאת, קיימים כיום מגוון רחב של שירותים ואטרקציות המוצעים לצימרים בצפון כגון שף פרטי שעליו נרחיב מייד.:

שף פרטי: אחד הדברים שמושכים אותנו בתור ישראלים ואולי אף מייחד אותנו זה האוכל, ישנם צימרים רבים שהבינו את העניין מהר מאוד ושכרו שרותים של שף פרטי שיעניק לזוגות הבאים לנפוש את האוכל האיכותי ומטעמים נוספים, שף פרטי יכול גם לעשות הזמנות פרטיות ולהעניק לכל זוג חוויה קולינארית שתשאיר טעם של עוד.

ישנם מקומות שבוחרים להעסיק שף פרטי שמתמחה בקונדיטאות הדבר נובע מהרצון להעניק חווה כפרית לצימר, לעומת זאת ישנם מקומות שבוחרים דווקא בשף שמתמחה בתבשילי בשר למינהם על מנת להעניק ייחודיות.

בנוסף ישנם אטרקציות נוספות  שניתן להנות מהם כגון:

טרקטרונים: כלים ממנועים אלו תפסו תאוצה רבה עם השנים והפכו לסמל של בילוי והנאה לכל המשפחה, אין דבר יותר טוב מאשר לקחת את האישה והילדים לטיול בגליל על טרקטורון ולראות קצת טבע מסביב.

ספא: רבים המקומות שמציעים שירות נלווה זה כחלק מהצימר עצמו או בסוג של קופון לספא באיזור, הדבר מדרבן זוגות להגיע לצימר ולהנות בספא מן הטבע

 
בתי עץ
 
אינדקס בעלי מקצוע

בקרוב ...

יצירת קשר
שם מלא
מייל:
טלפון
ההודעה
כמה זה 2+5